TELEKOMUNIKACJA 

INFOLINIA 814 45 8000

analogowe

Analog
Zestawy do telefonów analogowych - przewodowych i bezprzewodowych ( DECT )
Więcej

VoIP

VoIP
Zestawy do telofonii VoIP - przewodowych i bezprzewodowych ( DECT )
Więcej

smartfon

Smartphone
Zestawy do smartfonów, tabletów - przewodowe i Bluetooth
Więcej

Komputer

Computer
Zestawy do komputerów, Skype dla Firm, Microsoft® Lync
Więcej

Słuchawki do biur i call center

Dajemy Ci wolną rękę

Słuchawki KRONX sprawiają że każda rozmowa jest naturalna, umożliwiając użytkownikowi skupienie się na tym, co najważniejsze - ROZMOWIE.

Więcej

SERIA SUPREME

Przewodowa seria SUPREME łączy w sobie doskonałą jakość dźwięku z nowoczesną, smukłą i ultra-lekką konstrukcją, zapewniającą trwałość i komfort. Prosta postawa i wolne ręce to klucz do zwiększenia produktywności. Podczas rozmowy telefo-nicznej, w której korzystasz ze słuchawki nagłownej, jesteś w stanie szybciej i łatwiej wyszukać potrzebne dokumenty, sporządzić notatkę na komputerze i uwolnić się od bólu szyi.

SERIA EXCELLENT

Przewodowa seria EXCELLENT z zastosowanym w nich mikrofonem z wysoką REDUKCJĄ SZUMÓW otoczenia, zapewnia bardzo dobrą słyszalność konsultanta po drugiej stronie połączenia. Chronią one również słuch użytkowników przed nagłymi głośnymi dźwiękami. Korzystaj z nieograniczonej wolności, zapewniającą bezproblemową obsługę połączeń z komputerem, telefonami komórkowymi i biurkowymi za pomocą jednego, inteligentnego systemu nagłownego. Seria EXCELLENT stworzona do wielogodzinnej pracy w call i contact center.

SERIA PERFECT

Bezprzewodowa seria PERFECT z redukcją szumów zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnego centrum obsługi klienta i biura, Regulowane dopasowanie giętkiego wysięgnika zapewnia precyzyjne, pozycjonowanie mikrofonu, zwiększanie trwałości i pomaga utrzymać świeżość i zaangażowanie użytkowników przez cały dzień. Idealne do długiej pracy przy komputerze.

Dzięki nowym technologiom, które umożliwiają większą mobilność, koncepcja tradycyjnej siły roboczej zmieniła się na zawsze. Ta zmiana nie jest wyizolowana tylko dla jednego segmentu lub branży - przecina linie geograficzne, pokoleniowe i kulturowe. Jest to globalne zjawisko biznesowe, które wiodące firmy nazywają Inteligentniejszym Działaniem.

Dlatego firma KRONX tworzy narzędzia dla Ciebie.

Słuchawki przewodowe

Zostały zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnego centrum obsługi klienta i biura, Regulowane dopasowanie giętkiego wysięgnika zapewnia precyzyjne, pozycjonowanie mikrofonu, zwiększanie trwałości i pomaga utrzymać świeżość i zaangażowanie użytkowników przez cały dzień.

Słuchawki bezprzewodowe

Korzystaj z bezprzewodowej wolności, zapewniającą bezproblemową obsługę połączeń z komputerem, telefonami komórkowymi i biurkowymi za pomocą jednego, inteligentnego systemu nagłownego.

Zestawy słuchawkowe

Łączą w sobie doskonałą jakość dźwięku z nowoczesną, smukłą i ultra-lekką konstrukcją, zapewniającą trwałość i komfort